15 травня — Міжнародний день сім’ї !
Сім’я — це основа сильної громади, джерело підтримки, любові та взаємної турботи. Саме у родині формуються цінності, які об’єднують суспільство та допомагають будувати майбутнє.
У Міжнародний день сім’ї щиро бажаємо кожній родині нашої громади миру, добробуту, злагоди та щасливих моментів поруч із найріднішими. Нехай у ваших домівках панують тепло, повага й взаєморозуміння, а дитячий сміх і родинний затишок надихають на добрі справи.
З нагоди свята міський голова Людмила Дмитрук спільно з начальником служби у справах дітей Наталією Вершковою, головою Корецької організації ТЧХУ Олександром Якимчуком та завідувачкою відділення соціальної роботи КЗ "Корецький ТЦСО" Людмилою Мендалюк відвідали патронатні сім’ї та родини, у яких під опікою виховується четверо і більше дітей. Під час зустрічей поспілкувалися з батьками та дітьми, обговорили актуальні питання, потреби сімей, а також проблемні моменти, які потребують підтримки та спільного вирішення.
Такі зустрічі є важливими для зміцнення взаєморозуміння, підтримки родин та створення належних умов для виховання дітей.
Бережімо сімейні цінності та підтримуймо одне одного.
З любов’ю та вірою в серці — все буде Україна!
