Належний ЦНАП у Корецькій громаді

Однією з невід’ємних складових реформи децентралізації є організація системи надання якісних адміністративних послуг на місцевому рівні. Функціонуючий належним чином центр надання адміністративних послуг (ЦНАП, Центр) покращує життя мешканців громади, наближаючи органи влади до потреб громадськості та роблячи систему надання адміністративних послуг прозорою та доступною.

Якісні та швидкі адміністративні послуги, які б люди отримували в одному приміщенні – ось те над чим активно працювали спеціалісти Корецької міської ради. Найефективніший спосіб домогтися цього була участь у Програмі Програми «U-LEAD з Європою», відповідно до якої у населених пунктах України створюють нові центри надання адміністративних послуг, надають програмне забезпечення, техніку, меблі та навчають працівників.

У червні 2019 року Корецькою міською радою була подана заявка на участь у 4 раунді Програми «U-LEAD з Європою». А вже у липні Корецька міська рада стала переможцем відбору і учасником цієї Програми та розпочала активну роботу зі створення спільного міськрайонного ЦНАП.

За рахунок бюджету міста проведено капітальний ремонт приміщення з дотриманням всіх будівельних норм і стандартів: прозорий офіс, пандус та тактильна плитка для людей з обмеженими фізичними можливостями, нові вбиральні, пеленальний столик.

Проведено роботу щодо інституційного створення ЦНАП, з метою підготовки всіх необхідних документів для того, щоб запустити роботу ЦНАП та розпочати надавати якісні адміністративні послуги для населення громади.

З 01 лютого 2021 року ЦНАП розпочав свою роботу. На даний час Центром надаються наступні групи послуг:

• послуги з реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання/перебування;
  • послуги підрозділу соціального захисту населення;
  • послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;
  • послуги підрозділу Держгеокадастру;
  • послуги підрозділу ДСНС України;
  • послуги підрозділу Держпродспоживслужби;
  • послуги Державної інспекції архітектури та містобудування України;
  • послуги місцевого значення.

01.07.2022 ЦНАП отримав статус Дія.Центру. На Рівненщині він став третім. Дія.Центр являє собою локацію із комплексом усіх необхідних послуг. За один візит тут можна реалізувати відразу кілька запитів. За своєю суттю, це державний бренд. Щоб набути такого статусу, потрібно відповідати певним критеріям якості. В Центрі передбачено місце для самообслуговування, де кожен відвідувач може з допомогою адміністратора навчитися користуватися порталом Дія та покращити свої цифрові навички. Також Центр можна з комфортом відвідувати з дітьми, адже він має свою ігрову зону.

Адреса Центру:

34700, площа Київська, 5, м. Корець, Рівненський район, Рівненська область

(адмінприміщення Корецької міської ради, перший поверх праве крило).

Керівник - Данилюк Василь Ростиславович

Контакти: тел. +380685911011

E-mail:korec-cnap@ukr.net

Графік роботи:

Понеділок:    з 8.00 до 17.00 (без перерви на обід)

Вівторок:       з 8.00 до 17.00 (без перерви на обід)

Середа:          з 8.00 до 17.00 (без перерви на обід)

Четвер:          з 11.00 до 20.00 (без перерви на обід)

П’ятниця:      з 8.00 до 17.00 (без перерви на обід)

Субота:          з 8.00 до 17.00 (без перерви на обід)

Неділя:           вихідний

Рішення міської ради від 14.05.2020 № 1483 "Про створення «Центру надання адміністративних послуг»  Корецької міської ради та затвердження Положення про нього"