Шлях Гедиміновичів

З 2013 року місто – член Асоціації органів місцевого самоврядування «Шлях Гедиміновичів».

Асоціація органів місцевого самоврядування "Шлях Гедиміновичів" створена 10 травня 2013 р. на установчих зборах Асоціації в м. Хотин уповноваженими представниками міст-засновників: Хотин, Луцьк, Кам'янець-Подільський, Острог та Ізяслав.

Було ухвалено Статут Асоціації. Президентом Асоціації обрано Луцького міського голову Миколу Романюка, віце-президентами — Кам'янець-Подільського міського голову Михайла Сімашкевича та Хотинського міського голову Геннадія Варгуляка.

Виконавчим директором Асоціації обрано Геннадія Друзенка, а його заступником — Наталію Бунду.

З відомих політичних, громадських, культурних діячів була створена Опікунська рада міжнародного проекту "Шлях Гедиміновичів". У рамках міжнародного проекту Асоціація підписала Меморандуми про співпрацю з литовськими Каунасом, Тракаєм та Укмерге, Новогрудським і Лідським районами Білорусі, білоруським містом Брест; польським Любліном і чеським Кутна-Гора, а також Черкаською та Хмельницькою областями України.