Дмитрук Людмила Миколаївна

Народилася 25 жовтня 1963 року в м. Острозі, Рівненської області.
В 1963 році  разом з батьками переїхала в м. Корець.
В 1980 році закінчила Корецьку середню школу №1.
В 1986 році закінчила Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки, історичний факультет.
З 1985 р. по 1991 р. працювала інструктором, завідуючою організаційним відділом, другим секретарем Корецького РК ЛКСМУ.
З 1991 р. по 2006 р. працювала методистом відділу освіти Корецької райдержадміністрації.
Нагороджена нагрудним знаком " Відмінник освіти України".
13 квітня 2006 року обрана секретарем Корецької міської ради.
31 жовтня 2010 року обрана міським головою Корця.

З 2010 року – член ревізійної комісії Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та член комітету з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків Асоціації міст України.
У 2015 році повторно обрана на посаду Корецького міського голови .

У 2020 році втретє обрана на посаду Корецького міського голови.

Нагороджена державними та громадськими нагородами:

Грамотою Верховної Ради України (2017р.)

Почесним орденом «Берегиня України» (2017р.)

Пам’ятним ювілейним орденом – «1025 років хрещення Русі» (2013р.)

Медаллю Української Спілки ветеранів Афганістану «За громадянську мужність» (2016р.)

Благословенною грамотою патріарха Київської і всієї Руси-України Філарета за заслуги перед Українською Православною Церквою Київського патріархату (2014р.)

Дипломом Федерації професійних спілок Рівненської області та Спілки жінок Рівненщини  за перемогу у номінації «Глибоке розуміння справи» конкурсу «Успішна жінка» (2018р.)

Одружена. Має двох повнолітніх синів.

Звіт міського голови про проведену роботу за 2015 рік з виконання  повноважень відповідно до п. 7. ст. 42 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні»

Звіт міського голови за 2016 рік про роботу з виконання повноважень відповідно до п. 7. ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Звіт міського голови про проведену роботу в 2017 році з виконання  повноважень відповідно до п. 7. ст. 42 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні»

Звіт міського голови про проведену роботу в 2018 році з виконання  повноважень відповідно до п.7, ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»