ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

Конституція України

Кримінальний кодекс України

Кодекс України про адміністративні правопорушення

Закон України "Про запобігання корупції"

Закон України "Про Національне антикорупційне бюро України"

Закон України "Про засади державної антикорупційної політики в України (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки"

Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Конвенція Організації Об'єднаних Націй проти корупції від 01.01.2010 №251-V

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.05.2015 №171 "Про затвердження Порядку проведення спеціальної перевірки стосовно осіб, які претендують на зайняття посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком, і внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2000 №950 "Про затвердження Порядку проведення службового розслідування стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та осіб, які для цілей Закону України “Про запобігання корупції” прирівнюються до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування"

Постанова Кабінету Міністрів України від 04.09.2013 №706 "Питання запобігання та виявлення корупції"

Типова антикорупційна програма юридичної особи, затверджена рішенням Національного агенства з питань запобігання корупції від 02.03.2017 №75

Методологія оцінювання коруціійних ризиків у діяльності органів влади, затверджена рішення Національного агенства з питань запобігання корупції від 02.12.2016 №126

Рекомендації НАЗК при роботі з Єдиним державним реєстром декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції"