Важливо!

Відстані між будинками та спорудами; відстані до меж ділянок, протипожежні та інші (2022)

Паркани (огорожі) 2022: обмеження по висоті, норми та дозвільні документи

Введення в експлуатацію житлового, садового, дачного будинку у 2022 році

07 Лютого, 2023 р., 16:29
Плануючи будівництво на присадибній, садовій або дачній ділянці часто виникають питання, які об'єкти потребують оформлення дозвільної документації на будівництво (а саме будівельного паспорта забудови земельної ділянки та повідомлення про початок виконання будівельних робіт), а які можна будувати без оформлення відповідних документів та які не потребують прийняття в експлуатацію.
18 Серпня, 2021 р., 11:08
Відповідно до рішення Корецької міської ради від 21.05.2021 № 823 відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та економічної політики жителям громади надаються наступні адміністративні послуги: