Вогнеборцям вручено грамоти

Дата: 25.01.2019 08:16

Аналіз пожеж у Рівненській області свідчить, що в сільській місцевості щороку реєструється значна кількість пожеж, що складає майже 90% їх загальної кількості в районі. В окремих населених пунктах Корецького району гасіння пожеж ускладнено значною віддаленістю пожежно-рятувального підрозділу ДСНС від сільських населених пунктів на десятки кілометрів. Зважаючи на це, важливе значення у забезпеченні оперативного реагування на пожежі в сільській місцевості має саме місцева пожежна охорона.

Так на запрошення керівників МПК, а саме:  Великомежиріцької та Невірківської місцевих пожежних команд, що на Кореччині 22 січня в урочистій атмосфері під час підведення підсумків роботи команд за 2018 рік від керівництва Корецького районного сектору та ДПРЧ-15 ГУ ДСНС у Рівненській області сільським вогнеборцям було вручено грамоти за добросовісну сумлінну працю, а також  пожежні каски та краги для безпечного виконання робіт з пожежегасіння  на території населених пунктів Корецького району.

Начальник частини Юрій Хіміч відмітив, що в радіус обслуговування Великомежиріцької місцевої пожежної команди потрапляє аж 9 населених пунктів, що становить майже 5-ту частину від кількості всіх населених пунктів району та побажав «сухих рукавів».

15-та Державна пожежно-рятувальна частина ГУ ДСНС України у Рівненській області