У Корці колядували

Дата: 09.01.2019 16:27

Різдво – одне з головних християнських свят, що знаменує народження Ісуса Христа у Віфлеємі. У день Народження Сина Божого весь світ славить свого спасителя: люди прикрашають свої будинки, запалюють свічки, ходять на церковні богослужіння. Протягом сотень років бережуть і шанують традиції Різдва й українці.

Важлива і незмінна традиція на Різдво – це колядування. По вулицях і будинках колядники ходять, носять з собою велику зірку, закріплену на палиці та покриту позолоченим папером. Така зірка символізує Віфлеємську, що ознаменувала народження Ісуса Христа.

8-9 січня і до міської ради завітали колядники, які створили справжню різдвяну атмосферу своїми колядками, віншували та бажали всім добра, щастя, достатку у Новому році.