Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 19.12.2018 16:48

19 грудня 2018 року під час чергового засідання виконавчого комітету Корецької міської ради, яке пройшло під головуванням міського голови Людмили Дмитрук, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів.

Члени виконкому заслухали питання про підсумки роботи із зверненням громадян до міської ради за 2018 рік.

Згідно плану роботи виконавчого комітету міської ради члени виконкому обговорили виконання Програми соціально-економічного розвитку міста за 2018 рік та розгляд проекту Програми соціально-економічного розвитку міста на 2019 рік.

Відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконкомом затверджено план роботи виконавчого комітету міської ради на 2019 рік.

В ході засідання виконком розглянув клопотання ФОП Букати М. щодо коригування тарифу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху в м. Корець, по даному питанню прийнято рішення, яким встановлено тарифи на перевезення у наступному розмірі 5-00 грн. за одного пассажира; для учнів 1-4 класів – 1-00 грн.; для учнів 5-11 класів - 2-00 грн. (діти до 7 (семи) років перевозяться безкоштовно).