21 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Дата: 21.11.2018 08:53

Дорогі Корчани!

Щиро вітаю Вас з Днем Гідності та Свободи!

Гідність – це одна з найнеобхідніших якостей людини. Людина, сповнена почуття власної гідності, завжди посяде достойне місце в суспільстві, а народ, який плекає в собі національну гідність, буде знаний і шанований у світі.

У цей величний день ми констатуємо, що українці – народ, що заслуговує поваги світової спільноти, підтвердженням цього є події майдану 2004 р. та майдану 2013-2014 рр. Ми показали себе як сучасна європейська нація з високим почуттям патріотизму, гідності і непереборним духом свободи.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави.

Ми маємо у скрутну хвилину згуртуватися, підтримувати один одного, а особливо допомагати нашим військовим у зоні АТО, які роблять все можливе для відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Шана і повага тим синам і дочкам України, які віддали своє життя за перемогу над диктатурою, деспотизмом і тоталітаризмом. Гідний поваги народ має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за Свободу, Гідність та Незалежність!

Хай береже усіх нас Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!