Корецькі рятувальники ліквідували наслідки стихії

Дата: 25.09.2018 08:57

24 вересня внаслідок сильних поривів вітру в м. Корець по вул. Українських Повстанців  було пошкоджено лінію електропередач  380В внаслідок падіння великого дерева.

Співробітники Служби порятунку Кореччини надали допомогу службі автомобільних доріг під час розчищення місцевої дороги від поваленого дерева. Через звалене дерево було заблоковано проїзд по вулиці Українських Повстанців в напрямку автодороги Київ-Чоп.

Надзвичайну пригоду природного характеру бійці Служби порятунку Кореччини ліквідували, проїзд транспорту забезпечили. Загалом на ліквідацію наслідків стихії була задіяна одна одиниця техніки та четверо рятувальників. Жертв та постраждалих внаслідок події не має.

Рятувальники Кореччини нагадують: будьте дуже обережні в стихію поблизу старих дерев, рекламних щитів та ліній електропередач. Водіям транспортних засобів на час негоди рекомендується уникати поїздок.

Фахівець (з оперативного реагування та цивільного захисту)

ДПРЧ-15 ГУ ДСНС  капітан  служби цивільного захисту О.С.Пасічник