«ВЕЛОДЕНЬ» - 2019 У КОРЦІ

Дата: 27.05.2019 09:26

«Велодень» - це щорічне свято, котре збирає велосипедистів, об’єднує абсолютно усіх любителів велосипеда, незалежно від їх кваліфікації, стилю їзди та щоденного кілометражу.

У Корці такий захід став уже традиційним, його організатором є Завадський Геннадій, керівник велосипедного клубу «Велошок».

Цьогоріч на площі у центрі міста зібралося  85 учасників: найстарший – Ляшук Микола Іванович – 78 років, наймолодша – Завадська Уляна – 2 роки – донечка керівника клубу.

Свято розпочалося з велопробігу, який пройшов по центральній вулиці міста, який очолила міський голова Людмила Дмитрук. Окрім масового велопробігу на учасників очікував ще шостий етап кубку «Велошок» та безпрограшна лотерея.

1-ше місце здобув - Онищук Максим - 23,66 сек.,  2- ге місце - Завадський Геннадій - 25,19 сек., 3-те місце - Онищук Михайло - 26,36 сек. з чим їх і вітаємо!

Дякуємо всім енергійним і позитивним вело громадянам та керівнику Завадському Геннадію, за вдало та позитивно проведений день!