ПРОЙШОВ МІСЬКИЙ ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

Дата: 26.02.2019 10:13

24 лютого у приміщенні Корецької дитячої юнацької спортивної школи та спортивного залу ЗШ № 3 пройшов традиційний турнір з волейболу пам’яті воїна-інтернаціоналіста, корчанина Сергія Вознюка, який щорічно проводиться за фінансової підтримки міської ради.

Відкрили змагання голова районної спілки ветеранів Афганістану Маркевич І.Р. та міський голова Людмила Дмитрук. Учасники вшанували пам’ять загиблого та делегували покладання квітів на могилу Сергія Вознюка.

У змаганнях брали участь одинадцять учнівських волейбольних команд (7 команд – хлопці, 4 команди – дівчата) навчальних закладів міста, а саме: ЗШ № 1, ЗШ № 3, НВК «Школа-Ліцей» та сіл Морозівка, Крилів, Невірків, Великі Межирічі.

Турнір з волейболу проходив за коловою системою.

За підсумками змагань командні місця розподілилися наступним чином:

команди хлопців – І місце – ЗШ с.Крилів, ІІ місце – ЗШ с.Морозівка, ІІІ місце – ЗШ с.Невірків;

команди дівчат – І місце – ЗШ с.Невірків, ІІ місце – НВК «Школа-Ліцей», ІІІ місце – ЗШ № 3.

Команди-переможці були нагороджені грамотами і спортивними м’ячами. По закінченню змагань для дітей було організовано солодкий стіл.

Дякуємо за підтримку та участь у волейбольному турнірі педагогічним колективам навчальних закладів та учням-учасникам, за надані приміщення керівникам Корецької ЗШ №3 та  ДЮСШ.  Запрошені воїни-афганці, гості і вболівальники отримали бадьорий настрій і позитив.