ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.10.2018 10:33

11  жовтня 2018 року відбулася чергова тридцята сьома сесія Корецької міської ради сьомого скликання. Згідно плану роботи депутати розглянули та затвердили звіт про виконання бюджету Корецької міської ради за 9 місяців 2018 року.

Було обговорено та внесено зміни до бюджету міської ради на  2018 рік, міської Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік,  Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на 2018 рік і Програми охорони навколишнього середовища на 2018 рік.

На сесії затвердили Положення  про громадські слухання в місті Корець, Перелік уточнених назв вулиць, провулків і площ на території Корецької   міської  ради.

Було заслухано питання про стан сплати заборгованості за орендовані земельні ділянки у м.Корець, про екологічну безпеку та охорону навколишнього середовища на території м.Корець.Депутати розглянули заяви та клопотання, що надійшли до Корецької міської ради від жителів та організацій.

Також сесією було розглянуто земельні питання.З ініціативи депутата Дмитрука В. М. сесія міської ради підтримала Звернення депутатів Корецької міської ради (сьомого скликання) до Корецького відділення поліції,установ усіх форм власності, громадських організацій та громадян. Сесія пройшла у діловій, конструктивній обстановці.