Дорогі матері !

Дата: 10.05.2018 10:40

Вітаю  з  прекрасним  святом ніжності, краси – Днем матері.

Прийміть низький  уклін, слова  вдячності  і шани за  Вашу  любов, добро  і ніжність на яких, власне, і  будується  світ.

З давніх-давен матері  є  берегинями сім’ї – основи держави. Скільки  мудрості, самовідданості, жертовності, душевної щедрості Ви  віддаєте людству!

Змінюються  часи, виростають  нові покоління, але  вічні  цінності,  які  уособлює у  собі  мама – добробут,  лагідність, чарівність,  безмежний  талант, – залишаються незмінними.

Бажаю  Вам великого жіночого  щастя, міцного  здоров’я, злагоди  та миру  у Ваших родинах, гармонії  у Ваших  серцях, відданості  близьких  і найдорожчих  Вам людей.

Корецький  міський голова

Людмила Дмитрук