«Відкривай Україну». Новий сезон – 2018/19

Дата: 12.11.2018 12:04

Стань супергероєм - зміни своє місто!

«Відкривай Україну» - освітній проект для учнів 7-11 класів з усієї України!

Стартувала третя хвиля наймасштабнішого Всеукраїнського проекту неформальної освіти «Відкривай Україну» 2018/2019!

«Відкривай Україну» – неформальний освітній проект, що територіально сягнув усієї карти України. Цей проект – логічний ланцюжок етапів: робота на рівні школи, що переходить на рівень міста, з міста – на область і заключною частиною виступає фінал у столиці.

Навчально-гейміфікована пригода, дорослі виклики, навички проектної діяльності, робота в команді та реалізований проект-мрія вже цієї осені захоплять українських школярів з головою. А фіналісти стануть зірками реаліті-шоу «Відкривай Україну з Суспільним», яке транслюється на телеканалі UA:Перший і зможуть вибороти навчально-ознайомчу поїздку закордон.

Протягом року, у стінах міських шкіл, команди розроблятимуть та реалізовуватимуть корисний проект для свого міста і людей, які у ньому проживають. Здолавши авангардне завдання, команди починають працювати у масштабніших реаліях: визначають проблематику свого міста та розробляють проект, з метою її вирішення. Реалізовані урбаністичні проекти мають право представляти місто на рівні області, де експерти оберуть переможця і делегують команду на національний рівень. У столиці фіналісти проходять інноваційно-інтенсивне навчання, прокачуються у нестандартних для себе умовах і з усіма отриманими модерними навичками та знаннями, створюють і презентують абсолютно новий проект.

Не зволікай. Реєструйся за посиланням – http://www.vidkruvai.com.ua/register. Ми чекаємо саме на тебе!

Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну!»