ВИВЧАЄМО  РІДНИЙ  КРАЙ

Дата: 14.06.2018 12:28

З метою вивчення причин зміління та забруднення річки Корчик група депутатів у складі Оксани Рогальчук, депутат районної ради, депутатів міської ради – Сергія Турського, Андрія Чекальського та Віктора Дмитрука вирушил в піший похід вздовж русла річки Корчик: із самої верхньої точки – витоку, до самої нижньої – устя.

Початок маршруту – с. Корчик Шепетівського району. Сільський голова радо відгукнувся на почин депутатів Кореччини і провів до джерела, з якого починається наша річка.

На протязі чотирьох днів депутати здолали шлях і дійшли до пам’ятного знаку  «Річка Корчик» біля «старого мосту», де на них чекала приємна подія – зустріч з родичами, друзями, представниками місцевої влади.  Фрукти, шампанське, фото напам’ять.

Втомились, але позитивних емоцій – багато. Приємно, що дана подорож зацікавила редакцію «Радіо-трек», яка виділили на розмову із подорожуючими чимало прямого ефірного часу.

Матеріальну підтримку подорожі надали Корецький НВК «Школа-Ліцей», міськрада, районний комітет Товариства Червоного Хреста України (Якимчук О.), а на протязі усього маршруту рух коригував  ветеран освітянської галузі і  туризму, житель с. Новий Корець, Ляшук Микола Іванович.

Зараз у депутатів – перепочинок, адже проходять засідання депутатських комісій і 14 червня – сесія міської ради.

Наступний етап – перехід до села Устя.  По закінченні подорожі депутати планують представити документальний звіт.