Духовний ранок у Корці

Дата: 13.02.2019 12:36

Фото без опису12 лютого 2019 року в приміщенні Корецької центральної районної бібліотеки (зала Корецького туристичного інформаційного центру) вперше відбулося проведення Духовного ранку.

„Блаженні миротворці, бо синами Божими назвуться” - саме ця сьома заповідь блаженств стала предметом обговорення.

Модератором заходу було запрошено – Олександра Третяка, ректора Рівненської духовної семінарії Християн Віри Євангельської.

Розпочався Духовний ранок із спільної молитви „Отче наш”, яку прочитав благочинний Корецького районного благочиння Православної Церкви України, протоієрей Іван Мациканич.

У розмові взяли участь міський голова, керівники району, депутати міської та районної рад, представники релігійних організацій, учасники АТО.

Присутні обмінялися думками щодо теми обговорення Духовного ранку.

Завершився захід молитвою "Боже великий, єдиний, нам Україну храни" у виконанні хору Корецької дитячої школи мистецтв.