Візьми участь у фотовиставці "Я люблю Корець"!

Дата: 10.08.2018 12:45

В прогрФото без описуамі святкування Дня міста буде діяти фотовиставка «Я люблю Корець», а якщо люблю, то творю добро. Творіть на землі добро, примножуйте кількість щасливих людей. Відкривайте свої серця і душі навстіж. Свого часу Матір Тереза націлювала нас: якщо ти робиш добро, люди звинуватять тебе в таємній корисливості і самолюбстві. І все ж твори добро! Добро, зроблене тобою, завтра ж забудуть. І все ж твори його! Люди потребують допомоги, але ж вони стануть дорікати тобі за це. І все ж допомагай людям! Віддай світу найкраще, що маєш, і натомість, одержиш жорстокий удар. І все ж віддай світу найкраще, що в тебе є!

Саме такою є мета міської фотовиставки. Найменше, що ми можемо зробити це навести лад біля своїх обійсть, посадити квіти, кущ, дерево, забрати додому покинуте цуценя, благоустроїти територію біля власного торгівельного закладу, прибрати після відпочинку на природі… Справ безліч – було б тільки бажання.

Що ти зробив доброго? Поділись своїм фото. Покажи свою любов до міста, до себе.

Міська рада звертається до корчан надати фото добрих справ.

Контактна особа в міській раді Олена Остапчук, телефон 2-26-45.