КУБОК ВЕЛОШОК

Дата: 28.01.2019 14:18

27- го січня розпочався новий етап КУБКУ ВЕЛОШОК, в якому взяли участь 24 учасники і ще стільки ж вболівальників - батьків, родичів, помічників та просто Корчан, яких зацікавили наші зимові перегони на велосипедах!

Переможцем 1 –го етапу снігового велокросу на 1600 метрів став Онищук Максим (7.27.), другим був Завадський Геннадій (7.42), а третім Онищук Михайло, який отримав приз за перше місце серед школярів (7.49).
ВОЛИНЕЦЬ ІРИНА - КРАЩА В КАТЕГОРІЇ "ЛЕДІ" (13.00)

Далі йшли Бондар Олександр 7.52
Кузьмич ДМИТРО - 2 ПРИЗОВЕ МІСЦЕ 8.09
МІСЬКЕВИЧ АНДРІЙ - 3 ПМ 8.44
КУНДЕУС ЛЮБОМИР - 4 ПМ 8.52
ВОЛИНЕЦЬ ТАРАС - 8.58
НОВАК ЮРІЙ - КРАЩИЙ СЕРЕД СТАРШИХ 9.11
ТКАЧ ДМИТРО - 9.34
МАРТИНЮК ДМИТРО - 9.43

По свіжих спогадах про емоції , які вирували під час змагань розповідає керівник клубу «ВЕЛОШОК» Завадський Генадій:
Найбільше здивування це звичайно результат Бондара Олександра, який був вчора справжньою ракетою обігнавши в своєму заїзді Кундеуса Любомира. Порадували вчора і вболівальники, яких було незвично багато і саме вони створювали справжню змагальну атмосферу.
Траса ж була надзвичайно важка - сніг-пухляк, місцями лід, кисневе голодування на морозі, важкі повороти та підйом. Саме тому всі учасники є безперечними героями, бо перемоги в першу чергу себе!
І хоча Онищук Максим вчора їхав в пів сили і я фізично не міг бути швидшим через защемлений напередодні нерв, а Онищук Михайло змушений був їхати повторно - проте ніхто так і не спромігся продемонструвати кращий час за цю трійку лідерів.
І навіть потужний дебютант Мартинюк Дмитро, що обіцяв обігнати Онищука Максима. Виявилось, що це не так і просто))) Тренуватись потрібно!