ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ

Дата: 15.05.2019 16:42

15 травня 2019 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради.

Фото без описуОдним із основних питань, винесених на розгляд членів виконкому, було питання щодо стану організації дозвілля дітей та молоді в м. Корець. Доповідали по даному питанню директор КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля» Зубрицька К., директор Корецької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Грановська Н. та заступника директора по роботі з дітьми Корецької районної бібліотеки для дітей Соботюк Т.

На розгляд членів виконкому також було винесено питання про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території Корецької міської ради. По даному питанню інформував Карпюк А., т.в.о. начальника Корецького відділення поліції, який розповів про проведену роботу працівниками поліції за 2018 рік на території міста.

Заступник міського голови І. Маркевич підвів підсумки місячника з благоустрою, що проходив на території Корецької міської ради з 21.03.2019 по 26.04.2019.

Окрім основних питань також розглядались заяви від підприємці та жителів міста, які стосувались внесення змін в поштову адресу, поставлення на квартирну чергу та ін.