30-та річниця виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2019 14:45

15 лютого в місті було вшановано День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану.

Війна в Афганістані хоч і оцінюється неоднозначно, але залишається болючою раною. То була чужа війна, але поламала вона наші долі. В бойових діях в Афганістані брали участь 165 тис. українців, з яких 3,5 тис. загинуло, 60 – вважається зниклими безвісти, 9 тис. – отримали поранення, з них 4,5 тис. повернулися додому інвалідами.

Фото без описуБіля пам’ятника воїнам-афганцям зібралися хлопці, які несли нелегку військову службу в гарячих точках світу, громадськість, молодь, керівництво міста та району. Були покладені квіти, хвилиною мовчання вшанували полеглих, нагородили активних учасників ветеранського руху, лунали афганські пісні.

Фото без описуФото без опису

Пізніше хлопці-афганці зібралися у більш вузькому колі, щоб ще раз згадати ті роки, пом’янути побратимів, просто поспілкуватися.

В цей день воїни-афганці провели для школярів міста години спілкування про страшну війну і наслідки, які несе війна.

Фото без описуФото без опису