Мотокрос - 2018

Дата: 02.05.2018 15:32

1 травня 2018 року відбулися змагання з мотокросу – ІІ етап Кубку Федерації мотоциклетного спорту  України серед аматорів та ветеранів, І етап чемпіонату ТСО  України з мотокросу на мотоциклах з ПО  та відкритого міжобласного турніру «Кубок Кореччини-2018» пам’яті А.Шувалова.

На змагання прибули 74 спортсмени, в тому числі 5 – жінок та 14 – дітей. Вік наймолодших учасників – 7 років. Учасники змагань представляли Житомирську, Хмельницьку, Київську, Волинську, Рівненську, Сумську, Полтавську, Вінницьку, Запорізьку, Черкаську, Чернівецьку, Закарпатську області України та Республіку Білорусь.

Гонщиків та уболівальників змагань вітали Сергій Черній, голова райдержадміністрації, Віктор Дулюк, заступник голови райради, Іван Маркевич, заступник міського голови та Юрій Прокопчук, начальник управління авіації ГО «Товариства ТСОУ».

Хвилиною мовчання присутні згадали Андрія Шувалова – засновника змагань із мотокросу на Кореччині, а на знак шани і поваги на могилу друзі віднесли квіти.

Спортсмени змагались у різних категоріях та класах.

У командному заліку перемогу святкувала команда із Житомирщини.

Усі переможці змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами, а вболівальники отримали масу драйву і задоволення.