Нова (стара) зона відпочинку

Дата: 03.07.2019 11:48

З ініціативи члена виконавчого комітету Віталія Качановського та за підтримки міської ради будівельний об’єкт «Танцювальний майданчик», що знаходиться у міському парку передано з власності Комунального закладу «Корецький районний будинок культури і дозвілля Корецької районної ради у комунальну власність територіальної громади м. Корець.

Передача відбулася і працівники міської ради розпочали відновлювати цей об’єкт. Було вирубано парослі, які вже почали проростати на майданчику, знято залишки побитого шиферу, прогнилих лавок. Майданчик побілили, пофарбували. Невдовзі будуть встановлені нові лавки та навіси над ними, розпочнеться ремонт літньої сцени.

Роботи по відновленню тривають, а ми вже хочемо почути ваші ідеї, пропозиції відносно використання майданчика. Будьте активні та креативні!