РОБОТА МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.07.2019 17:17

16-17 липня відбулися засідання постійних депутатських комісій міської ради.

18 липня 2019 року відбулася чергова тридцять сьома сесія Корецької міської ради сьомого скликання.

Згідно плану роботи депутати затвердили звіт про виконання бюджету Корецької міської ради за І півріччя 2019 року, розглянули питання про хід виконання рішення міської ради від 14 липня 2016 року № 291 «Про Програму пожежної  та техногенної безпеки міста Корець на 2016-2020 роки» та виконання рішень міської ради по депутатських запитах та зверненнях за 2018 рік та І півріччя  2019 року.

Було обговорено та внесено зміни до бюджету міської ради на  2019 рік і  міської Програми соціально-економічного розвитку міста.

Сесія заслухала інформацію про роботу інспекторів з благоустрою м.Корець.

У комунальну власність територіальної громади  міста було прийнято об’єкт «Реконструкція площі Київської в м.Корець Рівненської області».

На сесії  відбулося погодження тексту угоди про співробітництво між м.Валч Валецького повіту  Західно-Поморського воєводства, Республіка Польща та Корецькою міською радою, Україна.

Депутати розглянули заяви та клопотання, що надійшли до Корецької міської ради від жителів та організацій.

Також сесією було розглянуто земельні питання.

Сесія пройшла у діловій, конструктивній обстановці.