УВАГА! ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ!

Дата: 19.07.2019 10:53

"Якісні і доступні культурні послуги"

З метою забезпечення прав людини на  якісні і доступні культурні послуги та в рамках виконання завдань Плану заходів з реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 355, Директорат стратегічного планування та європейської інтеграції Міністерства культури України проводить опитування громадської думки з метою з’ясування питань бачення громадянами сутності, потреб, поточного стану, проблем,  перспектив та можливостей реалізації прав громадян у сфері культури, наявності, доступності та якості культурних послуг, рівня задоволеності організацією надання таких послуг.

Асоціація міст України звертається до всіх небайдужих громадян долучитися до опитування та заповнити запропоновану нижче електронну анкету, а також , по можливості, поширити дану анкету серед родичів, друзів, колег, знайомих.

Результати дослідження будуть використані в ході роботи над розробленням  стандарту забезпечення громадян культурними послугами (визначення переліку, змісту та обсягу культурних послуг, що надаватимуться громадянам на безоплатній основі). Даний стандарт буде спрямований на підвищення рівня забезпеченості прав громадян на отримання якісних і доступних культурних послуг.

Заповнити  електронну опитувальну форму (анкету) можна за адресою:

Звертаємо Вашу увагу, що опитування триватиме до 22 липня 2019 року!

Творимо своє майбутнє РАЗОМ!