СТАРТУВАЛА "ЗАГРАВА - 2019"

Дата: 22.07.2019 11:39

20 липня із Корця стартував щорічний історично-пошуковий табір «ЗАГРАВА», який об’єднує  пластунів, членів національна скаутської організації України.

«ЗАГРАВА» –  це історико-пошуковий  10-ти денний мандрівний табір, який складається з двох напрямків, вело- і піший.

Цьогоріч він проходить  20-29 липня під гаслом «Заграва. Шляхами УПА». Даний проект спрямований на популяризацію історично-пошукової роботи в Пласті та вшанування борців за волю України з числа Української повстанської армії.

Маршрут проведення: Корець – Острог – Гурби.

Пластуни матимуть змогу на місцевих історичних фактах познайомитись із боротьбою українського народу за незалежність, поспілкуватись із очевидцями тих буремних подій, взяти участь у відродженні забутих місць поховань борців за вільну Україну та відвідати старовинні княжі міста Корець, Острог, Дермань.

Пластовий збір відбувся на центральному майдані міста. До корецьких пластунів долучилися друзі із м.Київ,  м.Рівне, м.Острог.

Табір відкрив Юрій Ткачук, референт куреню ім. Уласа Самчука, ч.33 (м.Рівне).

З вітальними словами до молоді звернулись міський голова Людмила Дмитрук та заступник голови райдержадміністрації Олександр Сухий.

Для  проведення літніх таборів Корецька організація «Пласт» отримала у подарунок два намети: один – від міської ради, другий – від міського голови Людмили Дмитрук та Віталія Качановського, голови Корецької районної організації ВФСТ «Колос».

Перед початком подорожі пластуни вшанували пам’ять сьогоднішніх борців за свободу і незалежність України – відвідали могили воїнів-корчан Тараса Ляшука, Анатолія Гаврилюка та Сергія Мосійчука, які загинули в АТО.

Бажаємо нашій молоді «доторкнутись» до нашої героїчної історії, нових знайомств та  незабутніх вражень!