СЛОВА ВДЯЧНОСТІ

Дата: 30.07.2019 08:48

Закінчились виборчі перегони до  Верховної Ради України – 2019. Склад депутатів-мажоритарників по області повністю змінився. В 153-му виборчому окрузі (куди входить м. Корець) громада обрала депутатом Іванісова Романа, з чим його і вітаємо, але значна частина виборців віддала свої голоси за Юрія Вознюка, який працював з виборцями округу протягом двох депутатських каденцій.

Я особисто, як міський голова, виконавчий комітет і депутатський корпус сьомого скликання  Корецької міської ради щиро дякуємо народному депутату України Юрію Вознюку за плідну співпрацю  та активну участь в житті міської громади.

Ви показали себе як народний обранець,  який уміє  уважно вислухати, порадити та допомогти, а головне - не тільки  обіцяти, а й виконувати свої обіцянки. Ви  довели усім, що Ваші слова не розходяться із справами.

Приємно, що протягом двох скликань мали такого депутата як Ви, цінуємо Ваш вагомий внесок у розбудову громади, а це – багато завершених спільних проектів:

• «Реконструкція площі Київська»;
  • «Реконструкція вуличного освітлення по вул. ім. Т.Ляшука, З.Тустановського, Заводська, Просвіти, С.Бандери, П.Мирного»;
  • «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Монастирська»;
  • «Будівництво футбольного поля зі штучним покриттям»;
  • «Будівництво станції знезалізнення води по  вул. Героїв Небесної  Сотні»;
  • «Створення соціально-культурного осередку  для  жителів  м. Корець в  районі «Замкова гора»;
  • «Облаштування оглядового майданчика для селфі із арт-об’єктом «Я люблю Корець»  Wi - Fi зоною у районі «Замкова гора»»;
  • встановлення дитячого спортивно-ігрового майданчика на території  ДНЗ (ясла-садок) № 3;
  • проекти по закупівлі нової техніки, які мають реалізуватись до кінця року (розпорядження Кабміну підписані);
  • проект «Облаштування велосипедного памп-треку – сучасний підхід до організації дозвілля, популяризації здорового способу життя та створення соціально-культурного осередку для  громади  м. Корець», який ми сьогодні розпочинаємо реалізовувати у парку біля автовокзалу.

Чому ще раз перераховую ці проекти? А тому, що з міського бюджету ми не змогли б реалізувати їх за цей період. Як для міста – це великі кошти, ми ж виділяли з бюджету тільки 30 % на співфінансування кожного проекту, 70 % – були задіяні з державного чи обласного бюджету.

Також на в'їзді в місто Корець реалізовано гарний проект "Будівництво дитячого садочка "Віночок".

Дякуємо Вам за роботу. Хай доля дарує нові успіхи і здобутки. Міцного Вам здоров'я, добра і щастя!

З повагою Корецький міський голова Людмила Дмитрук