ТВОРЧИЙ ВЕЧІР

Дата: 09.08.2019 12:39

08 серпня в приміщенні КЗ "Корецька обласна лікарня відновного лікування" Рівненської обласної ради відбулася творчий вечір Світлани Мефодіївни Лелях-Бегутової.

Світлана Мефодіївна - художник-винахідник, дизайнер, скульптор, поетеса, публіцист.

ЇЇ руками багато зроблено в подарунок  для Кореччини. Вона  виготовили дві меморіальні дошки, які розміщенні на навчальних закладах НВК "Школа-Ліцей" і на ЗШ І-ІІІ ступенів №1, Ляшуку Тарасу та Гаврилюку Анатолію, які загинули на сході України, захищаючи свою Батьківщину,  меморіальний комплекс загиблим землякам, учасникам бойових дій в Республіці Афганістан, під назвою "Україно! Ми вірні сини твої" та пам’ятний знак для КЗ  "Корецька обласна лікарня відновного лікування" Рівненської обласної ради.

Підтримати та подякувати за її мистецтво на зустріч завітали керівництво району і міста, гості з м. Новоград-Волинська та працівники КЗ "Корецька обласна лікарня відновного лікування".

Прикрасили свято виступи юних обдарувань: Скоковської Світлани, Дуди Анастасії та Ярослава Прокоповича – Примаковського.

Опісля виступу самої пані Світлани всі присутні мали змогу переглянути фільм під назвою  "Дві долі – одна філософія життя".