28 СЕРПНЯ - ДЕНЬ МІСТА КОРЕЦЬ !

Дата: 20.08.2019 10:30

Фото без опису                                     ПРОГРАМА  СВЯТА

08.00 БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ ТА ПОДЯЧНИЙ МОЛЕБЕНЬ

за Україну, Корець та його мешканців  у храмах міста

10.00 Легкоатлетичний пробіг: «КОРЧАНИ – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ»    (старт – площа Київська, фініш – Корецька ДЮСШ)

11.00 ВИСТАВКОВИЙ ВЕРНІСАЖ: виставка-продаж хлібобулочних виробів              (центр  міста)

виставка-конкурс дитячих малюнків: «Рідне місто моє»

ФОТОВИСТАВКИ: «Корець який був… Хроніки корецького минулого»,   «Корець має таланти» ПРАЦЮЮТЬ СЕЛФІ-ЗОНИ:   «Я          Корець», «Портрет родини, мій портрет»        (центр  міста)

12.00 ВЕЛОСИПЕДНІ ЗМАГАННЯ  ВІД КЛУБУ «ВЕЛОШОК» –

ХІІ етап кубку «Велошок – 2019»: супер-спринт – 200м; велоконкурси      (центральна площа)

12.00 ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ серед дитячих команд                   (футбольний майданчик біля ДЮСШ)

12.00 «ПОВІР  У СЕБЕ!» – сімейний захід при підтримці Корецького інклюзивно-ресурсного центру (танцювальний майданчик у міському парку відпочинку)

13.00  «МАЙСТЕР-КЛАС» презентація послуг Рівненського   центру  профтехосвіти державної служби зайнятості   (центр  міста)

13.30 ВЕЛОПРОБІГ містом по вул. Київська       (старт – центральна площа, фініш – памп-трек,автовокзал)

13.30 КОНКУРС «СУПЕР-ТАТО!» – свято для родин, діти яких відвідують дитсадки

(танцювальний майданчик у міському парку відпочинку)

14.00 ВІДКРИТТЯ ВЕЛОСИПЕДНОГО ПАМП-ТРЕКУ                               (район автовокзалу)

14.30  СВЯТО  МОРОЗИВА ДЛЯ МАЛЕЧІ (ігри, забави, конкурси)           (центральна площа)

15.00  «ОРКЕСТРУ МІДЬ ВІТАЄ КОРЕЦЬ» – музичні  вітання народного аматорського духового  оркестру  м.Корець   (центр міста)

15.00 «СОЛОДКИЙ БУМ»: безкоштовні смаколики і кава від міської ради; конкурс «Місто-пазл»;

тест на успіх «На скільки добре Ви знаєте Корець»               (центр міста)

16.00  «СВЯТО БУЛЬБАШОК» – святкові забави для дітей від  аніматорів «ОксЮля»   (збір біля «Глобуса»)

16.30  ФЕСТИВАЛЬ СПОРТУ: пауерліфтинг; піднімання гирі; армспорт        (центральна площа)

17.00  УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ СВЯТА      (центральна площа міста):

- вітальне слово  міського  голови Людмили Дмитрук;

- нагородження; виступи-вітання керівників  району, гостей  міста, жителів

18.00 КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА ЗА УЧАСТЮ:     колективу «Серпанок» (Корецького РБКД); учнів-переможців     творчих конкурсів, конкурсанток «Міс Перлинка – 2019»,  виступ вихованців ДЮСШ з кіокушинкайканкарате,

ПАРАД БЛИЗНЮКІВ – «ВІДДЗЕРКАЛЛЯ»,

МАКСИМ ДАВИДЮК (М.РІВНЕ), УЧАСНИК ВОКАЛЬНОГО

ТАЛАНТ- ШОУ «ГОЛОС. ДІТИ», 5 СЕЗОН

18.00 Фестиваль вуличної  їжі: «РЕСТОРАЦІЯ ПРОСТО НЕБА» – підприємці міста            (центр міста)

20.00 «ЯК НА НАШІ ІМЕНИНИ…»святкове частування тортом корчан та гостей міста        (центральна площа)

21.00 Дискотека просто неба – «ВЕЧІРНІ РИТМИ СВЯТКОВОГО МІСТА»                (центральна площа)

22.00  СВЯТКОВИЙ  ФЕЄРВЕРК

Протягом дня: дитячі  атракціони, послуги аква-грим,

«алея майстрів», торгівля, фотозони та  дружня святкова атмосфера!

Завітай в місто Корець та отримай заряд позитиву!

Можна сказати по філософськи,

що будь-яке місто - це спільне дитя його жителів,

дитя  людського розуму і рук

Шановні корчани !

Вітаю всіх вас з 869-ою річницею міста.

Доля людей тісно переплітається з долею краю. Тому цей день особливий  для тих,  хто живе і працює в Корці. Хто робив перші кроки вулицями цього міста, хто приїхав сюди і знайшов свою долю. Для кого тут рідний дім, у який завжди хочеться повертатися.  Хто кожного дня вкладає свій розум, талант і працю у розвиток та процвітання малої Батьківщини.

Цей день сповнює нас хвилюючим піднесенням, відчуттям великої гордості за минуле і теперішнє,  за те, що незважаючи на свій поважний вік, Корець з кожним роком стає кращим – молодіє. Низький уклін вам за це.

Зичу всім нам миру, радості, любові, добра, достатку.

А рідному Корцю – процвітання та невпинного розвитку. Працюймо над  цим разом! Щоб цей куточок на землі був місцем щасливих зустрічей і радісних подій. Тож нехай це свято додасть енергії та натхнення для подальших успіхів  у розвитку рідного краю!

Зі святом!  З Днем міста!

З любов’ю та повагою

Корецький міський голова