СВЯТКУЄМО ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Дата: 13.09.2019 15:08

Відбулися районні урочистості до Дня фізичної культури і спорту на базі Корецької ЗШ І-ІІІ ступенів.

Фото без описуНа святі побувала міський голова Людмила Дмитрук, яка всіх  привітала і побажала міцного здоров'я, сил та витривалості.

Відповідно до розпорядження міського голови, за високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у спортивну справу з навчання і виховання підростаючого покоління, творчий підхід до реалізації завдань в галузі фізичного виховання, активну громадську позицію та підтримку місцевих ініціатив, грамотами та подарунками було нагороджено Качановського Віталія Максимовича, голову Корецької районної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», а також Силіна Олександра Ілліча, вчителя фізичної культури Корецької ЗШ  ІІІІ ст. №3.

Невелике, але цікаве спортивне свято для всіх присутніх підготували учні закладу.Фото без опису

А на стадіоні в цей день відбулася ліцейна спартакіада.

Дякуємо учасникам та всім присутнім за небайдужість до спортивної справи!