ПОДАРУНКИ З ВАЛЧА

Дата: 03.10.2019 16:47

Відбулася зустріч міського голови Людмили Дмитрук з членами учнівського самоврядування та адміністрацією ЗШ № 1 м.Корець.

Людмила Миколаївна розповіла учням про поїздку делегації з м.Корець у місто-побратим м.Валч Республіки Польща, де була підписана угода про співпрацю між містами, одним із напрямків якої є співпраця у галузі освіти. Вона передала подарунки від учнівської молоді школи за № 1 м.Валч, а також вітання від адміністрації закладу та педагогічного колективу, який прагне налагодити дружні відносини з педагогами та учнями ЗШ № 1 м.Корець.

Є бажання підготувати спільні проекти між двома закладами. Адміністрація ЗШ №1 підтримала таку пропозицію і надіється на подальшу співпрацю.