ВІДБУЛИСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Дата: 16.10.2019 17:07

15 та 16 жовтня 2019 року відбулися засідання постійних депутатських комісій Корецької міської ради.

Депутати ознайомились із проектами рішень, що виносяться на  чергову 38-му сесію міської ради 17 жовтня 2019 року.

Також, депутати запропонували підтримати на сесії звернення Асоціації міст України до голови Верховної Ради України та народного депутата України Іванісова Романа щодо підтримки проекту Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні пального та частини акцизного податку з ввезеного на митну територію України пального до місцевих бюджетів у 2020 році») №2231 від 04.10.2019.