Командно – штабне тренування

Дата: 18.10.2019 14:59

Служби цивільного захисту Кореччини відпрацювали спільні дії з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій під час осінньо-зимового періоду

18 жовтня на території КЗОЗ „Корецька ЦРЛ” Корецької  районної ради Рівненської області за адресою: м.Корець вул. Володимирська, 14А., рятувальники 15-ї державної пожежно-рятувальної частини спільно з аварійними бригадами, служб цивільного захисту району, а саме:   Корецького РЕМу ПрАТ ”Рівнеобленерго”, Корецької газової дільниці Гощанського УЕГГ ВАТ «Рівнегаз», Корецького відділення поліції Костопільського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, КП “Корецьжитловодоканал”, КЗОЗ „Корецька центральна лікарня” Корецької районної ради, філії “Корецький райавтодор”,Корецького районного лабораторного відділення Острозького міжрайонного відділу ДУ ”Рівненський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров´я  України” та ТзОВ „ТЕПЛО-ЕНЕРГІЯ” провели командно – штабне тренування на  об’єкті котельні КЗОЗ ”Корецька центральна районна лікарня”, щодо ліквідації умовної надзвичайної ситуації, спричиненої вибухом в котельні та виникненням пожежі з руйнуванням будівельних конструкцій та імовірністю перебування 2 осіб обслуговуючого персоналу котельні  під завалами.

Метою тренування були злагоджені дії органів управління цивільного захисту в умовах ліквідації надзвичайних ситуацій, організація взаємодії та всебічного забезпечення під час реагування на надзвичайні ситуації;
удосконалення навичок керівництва у приведенні підпорядкованих органів управління в готовність до дій за призначенням;
перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту міста до виконання завдань за призначенням.

Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації очолив представник Корецької райдержадміністрації.

Всі задіяні служби цивільного захисту району зреагували та прибули вчасно, кожна з яких згідно спільних інструкцій взаємодії виконувала свою роботу націлену в першу чергу - на рятування  з під завалів потерпілих осіб, в другу чергу – на  локалізацію та ліквідацію аварії, націлену на мінімізацію її наслідків.

Після проведення першого етапу тренування представники вище вказаних служб району провели комісійне засідання та теоретично обговорили можливі альтернативні напрямки відновлення теплового режиму в лікарні.

До навчань було залучено 27 чоловік персоналу служб та 8 одиниць техніки.

Мета тренування була успішно досягнута.

Також після завершення командно – штабного тренування рятувальники провели лекцію правил пожежної безпеки під час осінньо-зимового періоду з працівниками лікарні.

Наприкінці заходу рятувальники побажали всім присутнім не потрапляти в надзвичайні ситуації, а якщо й доведеться то вміло застосовувати здобуті знання та навички, щоб допомогти собі та оточуючим. А прочитаний та доведений до них матеріал їм неодмінно знадобиться, щоб підвищити рівень пожежної безпеки в лікарні.