ЖІНОЧА АКТИВНІСТЬ НА ЧАСІ

Дата: 18.10.2019 22:21

18 жовтня з ініціативи міського голови Людмили Дмитрук у залі засідань Корецької міської ради відбулася зустріч активних жінок Корця з керівниками жіночих громадських організацій м. Новоград-Волинськ та смт. Гоща.

Тема обговорення була: «Жінка в родині, жінка у владі, жінка в суспільстві».

У вступному слові Людмила Дмитрук підкреслила важливу місію жінки, ціль існування та значення її активності для сім’ї та суспільства. Міський голова вказала на мету зібрання – сприяти громадській активності корчанок та створенні жіночої ради міста для реалізації спільних ідей та проектів.

У заході представники із Житомирщини –  Лариса Шутова, голова ГО «Новоград-Волинська міська організація жінок», та член організації  – Лариса Капчинська, директор Новоград-Волинської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 5, із сусідньої Гощанщини – Наталія Калька, голова Гощанської ГО «Платформа жіночих ініціатив «діями»» розповіли про створення та роботу жіночих організацій, їх ініціативи в населених пунктах, поділилися історіями успіху жінок у їхніх громадах та побажали натхнення та творчості корецькому жіноцтву.

У ході обговорень Анна Жмура, голова жіночого клубу за інтересами «Горлиця» м. Корець, представила роботу корчанок у клубі. Своїм «хобі» поділилися Орина Витовщик, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Корецького ВПУ -24, Оксана Гурська, приватний підприємець, Інна Карпінська, керівник гуртків Корецького РБШ, Лариса Немеришина, лікар-невролог, КНП «Корецька ЦРЛ», Ірина Осіпчук, голова ГО «Корецька варта», доцент кафедри географії і туризму МЕГУ ім. акад. С.Дем’янчука, підготувавши виставки для огляду.

Фото без описуПриватний підприємець Оксана Гурська, власниця магазину «Мікс»,  була нагороджена Грамотою Обласної державної адміністрації за активну громадську позицію та підприємницьку діяльність.

Громадські активістки висловили думки щодо створення жіночої ради та обрання її голови.

Фото без описуВсіх небайдужих корчанок просимо підтримати цю ідею та внести свої пропозиції щодо роботи жіночої ради та її очільниці!

Контактна особа в міській раді: Ірина Опанасюк, тел.: 096 626 97 80.