Рятувальні служби Кореччини провели тактико-спеціальні навчання на території Корецької міської ради

Дата: 25.10.2019 11:42

25 жовтня 2019 року у відповідності до План-графіку проведення тактико-спеціальних навчань на особливо важливих об’єктах Рівненської області на 2019 рік, затвердженого 29.12.2018 року начальником Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено на території Корецької міської ради за адресою: м. Корець вул. Київська, 69, рятувальниками 15-ї державної пожежно-рятувальної частини спільно з аварійними бригадами, а саме:   Корецькою дільницею ПрАТ «АЕС Рівнеобленерго», Корецька газова дільниця Гощанського УЕГГ ВАТ «Рівнегаз»,  Корецького відділення поліції Костопільського відділу поліції Головного управління   національної поліції та швидкої медичної допомоги Корецької ЦРЛ тактико-спеціальні навчання щодо ліквідації надзвичайної ситуації, спричиненої пожежею в кабінеті земельного відділу Корецької міської ради.

Відповідно до тактичного задуму навчань, внаслідок аварійної поломки газового конвектора стався витік природного газу, його загоряння, внаслідок чого виникла пожежа в службовому кабінеті. При спробі самотужки загасити полум’я вогнегасником один з працівників закладу зайшовши у сильно задимлене та загазоване приміщення  знепритомнів.

Адміністрація міської ради провела евакуацію всіх працівників та відвідувачів, створила належні умови та оперативне інформування усіх необхідних служб цивільного захисту для успішної ліквідації умовної пожежі.

За попередніми даними постраждалих під час пожежі немає.

Рятувальники в ході проведення розвідки пожежі в апаратах захисту органів дихання та зору провели відшук потерпілого, якого на ношах передали медикам в карету швидкої допомоги. Працівники Корецького РЕМу провели відключення об’єкту від енергопостачання та  надали допуск на проведення гасіння пожежі. Аварійна бригада газової служби провела відключення газової мережі на об’єкті та проводила заміри загазованості прилеглої території. Співробітники патрульної поліції забезпечували безпечні умови роботи спецслужб та  безпеку дорожнього  руху в місці проведення навчань.

До навчань було залучено 17 чоловік персоналу служб та 6 одиниць техніки.

Завдяки злагодженим діям спецслужб умовну пожежу було ліквідовано з мінімізацією можливих наслідків.