ОБРАНО ГОЛОВУ ЖІНОЧОЇ РАДИ МІСТА

Дата: 06.11.2019 17:54

06 листопада у  залі міської ради відбулись установчі збори жіночої ради м.Корця.

Фото без опису Головою ради одностайно було обрано Орину Витовщик, керівника гуртка декоративно-прикладного мистецтва Корецького ВПУ -24, а заступником – Наталію Тарасюк, учителя української мови та літератури Корецької ЗШ № 1.

Після обрання керівного складу ради члени ради розподілили обов’язки за секторами: соціально-правового захисту, культурно-освітнього та спортивного.

Жіноцтво обговорило участь у Веукраїнському дні добрих справ у рамках глобального руху Giving Tuesday: долучитись до проведення на базі Корецького інклюзивного центру заходу для дітей з особливими освітніми потребами та допомогти організувати благодійний концерт Максима Бондаря.

Також члени жіночої ради мали міркування щодо цікавого проведення дозвілля, зокрема відвідування Рівненського академічного українського музично-драматичного театру.

А для мобільності комунікування членів ради було запропоновано створити власну Viber-спільноту.

Фото без описуЖіноча рада при міському голові – це добровільне, неприбуткове об’єднання жінок, діяльність яких  базується на принципах свободи, справедливості, рівності, толерантності, законності та гуманізму.

До складу ради входять жінки різні за професіями і заняттями: лікарі, підприємці, вчителі, безробітні та ін. Жіноча рада активно підвищує участь жінок у суспільно-політичному житті нашого міста та пропагує рівні можливості у всіх сферах діяльності громади.

Корчанки ще раз хочуть привернути увагу міста до питання активної участі жителів громади у його розбудові.

Бажаємо вдалого початку для здійснення жіночих ініціатив!