Засідання виконкому

Дата: 20.11.2019 15:02

20 листопада 2019 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради.

На виконкомі було розглянуто питання про стан медичного обслуговування на території Корецької міської ради. За інформацією Наталії Волківської, заступника головного лікаря по медичному обслуговуванню населення КНП «Корецький  районний центр ПМСД» станом на 01.11.2019 жителями міста підписано 4 564 декларацій з лікарями на отримання медичних послуг. За 9 місяців цього року у місті народилось 78 дітей.

Ще одним питанням, яке винесено на розгляд членів виконкому було питання щодо стану надання послуг населенню КП «Корецьжитловодоканал». Як зазначив головний інженер комунального підприємства Віталій Коробка за 10 місяців 2019 року підприємством надано послуг з водопостачання, водовідведення та виезення ТПВ на суму 1437,4 тис.грн. Поряд з цими послугами також підприємством надано послуги щодо видачі технічних умов на підключення до мереж водопостачання та водовідведення, довідки про склад сім’ї, опломбування лічильників та інші.

Окрім основних питань також розглядались заяви від підприємців та жителів міста.