АКЦІЯ ДОБРОТИ

Дата: 21.11.2019 15:45

Фото без опису20 листопада з нагоди Всесвітнього дня дитини Дитяча дорадча рада при міському голові при підтримці жіночої ради міста Корець (голова Кислюк Орина) провели спільну акцію «Подаруй дитині радість!» – поїхали та передали вихованцям Великомежиріцької спеціальної ЗШ-інтернату зібрані у навчальних закладах канцелярські товари, одяг і взуття, фрукти та ласощі.

Фото без описуДля змістовного проведення дозвілля учням подарували футбольний і волейбольний м’ячі. Від міського голови заклад отримав у подарунок настінний годинник.

Також з дітками провели веселу розважальну програму: розгадували загадки, грали в ігри. Усі отримали море позитивних емоцій!

До акції долучилися колективи Корецьких ЗШ № 3, ЗШ № 1, НВК «Школа-Ліцей», ВПУ-24 та Новокорецької ЗШ. Щиру вдячність висловлюємо підприємцям Руслану Чаті – депутату міської ради, Василю Данишу, Лесі Столярчук, членам жіночої дорадчої ради Оксані Гурській, Інні Степанюк, Тамарі Волоховій за організацію підвозу членів Дитячої дорадчої ради, а також Управлінню освіти молоді та спорту Корецької райдержадміністрації та дирекції ЗШ № 3 за надання транспорту.