ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА В КОРЦІ

Дата: 02.12.2019 09:24

30 листопада на базі ДЮСШ відбулося відкриття обласної спартакіади 2019 працівників  органів місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад.

Фото без описуНа змагання прибули команди з чотирьох міст та п’яти районів області - Гоща, Сарни, Дубно, Володимирець, Здолбунів, Рівненський район, місто Корець та Корецький район.

Після шикування команд-учасниць, змагання відкрила міський голова Корця Людмила Дмитрук, яка подякувала за прибуття командам  та побажала гарних змагань та хороших спортивних результатів. Команди привітав голова ТО ГО ВФСТ «Колос» у Рівненській області Соляр Анатолій Володимирович та голова Рівненської обласної профспілкової організації працівників державних утанов Кучерявий Іларіон Сергійович, під егідою яких і були проведені змагання.

Фото без описуПісля вітальних слів  учасники ознайомилися з командою суддів.

Фото без описуУ змаганнях взяла участь і команда Корецької міської ради, у складі працівників та депутатів міста.

Фото без описуФото без описуЗа наслідками проведених змагань, корчани здобули перемоги в наступних видах спорту:

Добровольський Юрій – І  місце (стрільба);

Дмитрук Людмила -  ІІІ місце (стрільба);

Маркевич Іван –  ІІІ місце (теніс);

Палюх Наталія – ІІ місце (шашки);

Харченко Інна – ІІ місце (дартс);

Чекальський Андрій – ІІІ місце (більярд).

Переможці в окремих видах змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Дякуємо адміністрації Корецької ЗШ І-ІІІ ступенів №1, директор Остапчук Олена, а також ФОП Юрову Віктору, за підтримку та сприяння у проведенні обласного етапу змагань (шашки, шахи та більярд), голові ТО ГО ВФСТ «Колос» у Корецькому районі Качановському Віталію за організацію змагань.

Вітаємо переможців та учасників змагань! Бажаємо сили, мужності, витривалості та підкорення нових вершин!