ВІДКРИТТЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

Дата: 19.12.2019 17:45

Новорічні свята завжди несуть з собою особливі відчуття – казки, дива, надії на здійснення мрій і віру в краще. Найбільше за всіх приходу Нового року очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих!

19 грудня, на День Святого Миколая, у центрі м.Корець урочисто запалила вогні символ новорічних свят – міська ялинка.

На святковий захід зібралися діти та дорослі, аби разом взяти участь у святі. Перед  вбраною красунею запальними мелодіями їх зустрічав «оркестр Миколаїв» – народний аматорський духовий оркестр КЗ «Корецький районний будинок кульури і дозвілля» (керівник Володимир Опанасюк).

З Днем Святого Миколая, відкриттям міської ялинки, наступаючими новорічними та різдвяними святами присутніх щиро привітали: Людмила Дмитрук, міський голова,  Олександр Сухий, заступник голови райдержадміністрації, Віктор Дулюк, заступник голови районної ради, та представники корецького духовенства о. Іван (Мациканич) та о. Ярослав (Воят).

Міський голова щиро дякувала всім, хто долучився до того, щоб створити святкову атмосферу в місті до відкриття ялинки. Зокрема, слова подяки були адресовані подружжю Хільчуків, колективам міських навчальних закладів ЗШ № 1 та ЗШ № 3 за чудові новорічні інсталяції, які прикрасили новорічну красуню та центр міста.

На святкове дійство також завітав і Святий Миколай із ангелами.

Присутніх привітали наймолодші учасники свята – вихованці ДНЗ (ясла-садок) № 3. Неймовірно гарний настрій напередодні Нового року подарували художні номери у виконанні  учнівського вокального гурту «Гармонія» ЗШ № 1 – переможців обласного етапу конкурсу «Віфлиємська зірка», дитячого колективу Корецької мистецької школи (керівник Людмила Лисюк), пісенні вітання від Анастасії Петрусь та Світлани Дідик, а також танок маленьких янголяток у виконанні зразкового ансамблю сучасного танцю «Шанс» КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля» (керівник Валентина Білевич).

Біля новорічної красуні дітвора отримала солодощі.

Завершилось свято традиційним шампанським і цукерками під залпи новорічного феєрверку.

Спонсорами свята  виступила Корецька міська рада та КП «Добробут» Корецької міської ради, цікаву святкову програму підготували працівники КЗ «Корецький районний будинок культури і дозвілля».

Барвисті новорічні  вогники радуватимуть та підніматимуть святковий настрій жителів та гостей міста аж до Водохреща.

Миру і злагоди, добра і щастя, Вам, дорогі корчани!

Нехай з приходом новорічних та різдвяних свят у всіх розпочнеться нове, цікаве, насичене та яскраве життя!