ВИФЛИЄМСЬКИЙ ВОГОНЬ МИРУ

Дата: 20.12.2019 15:48

20 грудня юні пластуни м.Корця, с.Головниця та с.Копитів – члени  Української скаутської організації «Пласт», – передали корчанам Вифлиємський вогонь Миру.

Побували юні скаути і у Корецькій міській раді.

Фото без описуНагадаємо, що Вифлеємський вогонь Миру – міжнародна щорічна скаутська акція до святкування Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

Цьогоріч українські скаути самі доставили вогонь із Відня на Україну. Рівненські пластуни перейняли його у Харкові, коли рухались на Схід під час завершення акції «Бумеранг добра». На Донбасі для своїх однолітків крім зібраної гуманітарної допомоги пластуни передавали і Вифлеємський вогонь Миру, а проїжджаючи через блок-пости – ділилися ним із нашими захисниками.

Вифлеємський вогонь Миру рівненські скаути привезли у Покровський собор м.Рівне, а 19 грудня він прибув на Кореччину.

Фото без описуТож хай цей символ миру і тепла об’єднає нас, українців, у прагненні до злагоди  й добра, любові до людей і до світу!