ПРОЕКТ ІЗ КОРЦЯ СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ

Дата: 27.12.2019 08:44

10 молодіжних проектів Рівненщини  отримають фінансування з обласного бюджету у 2020 році. Серед них і проект із Корця, на який буде виділено 30 682 грн на кубкові велосипедні перегони «Кубок «Велошок». Захист проектів відбувся в Рівненській ОДА.

Цьогоріч на конкурс надійшло 22 проекти від 17 громадських організацій Рівненщини. До участі у конкурсі допускалися ті ініціативи, які мають на меті долучити молодь до цікавих і корисних починань.

Від Корця був поданий проект, підготовлений ГО «Велоклуб «Велошок» (голова Геннадій Завадський) спільно з Корецькою міською радою.

Щиро радіємо спільній роботі. Участь у грантах є можливість отримання додаткових коштів – працюймо далі.