З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ КОРЦЯ

Дата: 11.01.2020 14:34

Дорогі корчани!

12 січня – один з  визначних днів у новітній історії нашого древнього міста. Саме цього дня 1944 року місто було звільнено від  фашистських загарбників.

Нехай  це свято з гірким  присмаком  смутку залишиться у пам’яті  всіх корчан, як  приклад  звитяги, справедливості та віри у перемогу  добра  над злом, світла  над  темрявою. Низько  вклоняємось  і пам’ятаємо героїв – визволителів та  нинішніх  захисників  України – гідних  спадкоємців свої  дідів та прадідів.

Зичу  всім корчанам міцного  здоров’я, добробуту, радості, мирного  неба  над  головою!

Корецький  міський  голова

Людмила Дмитрук