ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 15.01.2020 15:50

15 січня 2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету Корецької міської ради. Члени виконкому розглянули та обговорили питання порядку денного.

Про стан дотримання виконавської дисципліни за 2019 рік у виконавчому комітеті Корецької міської ради щодо роботи із документами органів влади вищого рівня та власними рішеннями. По даному питанню прозвітувала начальник загального відділу Ірина Опанасюк, яка відмітила, що протягом звітного періоду у міськвиконком надійшло 1005 документів з різних установ та 2866 звернень громадян.

Також на розгляд членів виконкому виносилось питання щодо виконання бюджету Корецької міської ради за 2019 рік, з якого інформувала начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Ірина Вигорій. Слід зазначити, що дохідну частину міського бюджету по власних надходженнях вцілому по загальному та спеціальному фондах виконано на 107 відсотки, а видаткову на 99 відсотків.

Секретар виконкому Олена Остапчук підвела підсумки щодо здійснення делегованих повноважень виконавчим комітетом Корецької міської ради за 2019 рік.

Поряд з основними питаннями розглядались і заяви від жителів міста, які стосувались надання матеріальної допомоги, присвоєння поштової адреси житловим будинкам та ін.