ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 03.02.2020 15:40

Шановні керівники та працівники установ, організацій, приватні підприємці, члени громадських організацій, жителі міста Корець та району!

Трагедія, яка трапилась у м.Дрогобичі на Львівщині в ніч з 27 на 28 серпня 2019 року, сколихнула всю Україну: в результаті обвалу одного з під’їздів чотириповерхового будинку загинули 8 дрогобичан, серед них були й маленькі діти.

Є постраждалі, які досі проходять реабілітацію. Більше сотні мешканців будинку залишились без даху над головою.

Зараз Дрогобицькою міською радою ведеться співпраця та переговори органами державної влади щодо компенсації коштів за втрачене житло постраждалим мешканцям. Окрім цього, починаючи з вересня місяця, з міського бюджету виділяються кошти на тимчасову оренду житла та оплату житлово-комунальних послуг, матеріальна допомога сім’ям загиблих, травмованих та потерпілих.

При обмежених можливостях міського бюджету Дрогобича це не просто.

Зважаючи на ситуацію, Дрогобицька міська рада звертається до всіх небайдужих громадян по допомогу і просить по можливості допомогти сім’ям постраждалим внаслідок обвалу будинку, надавши посильну допомогу предметами побутової техніки (холодильники, пральні машини, праски і т.п.).

Рівненське регіональне відділення Асоціції міст України, Корецька міська рада як член АМУ звертаються до всіх корчан і жителів району підтримати і допомогти дрогобичанам!

Наша небайдужість, взаємодопомога та взаємна підтримка допоможе мешканцям обваленого будинку пережити трагедію!

За довідками звертатися по телефону:

067 762 86 57,  Пашко Олександра Юріївна, начальник відділу

молодіжної політики, сім’ї та спорту Дрогобицької міської ради.

067 867 64 89,  Ясковець Олена Василівна, секретар ради м.Корець.

Виконавчий комітет Корецької міської ради