КОРЕЦЬ ДОЛУЧИВСЯ ДО АКЦІЇ «ВЕЛОСИПЕДОМ НА РОБОТУ»

Дата: 14.02.2020 09:21

Сьогодні, 14 лютого, корчани активно долучилися до  Міжнародної акції зимовий день «Велосипедом на роботу».

Такі флешмоби проводяться кілька разів на рік   для того, щоб заохотити людей використовувати велосипеди як транспорт, нагадати автомобілістам про інших учасників дорожнього руху – велосипедистів. Крім того, учасники акції прагнуть показати переваги цього транспортного засобу, його практичність та нешкідливий вплив на довкілля. І в Україні, і в Корці людей, які обирають велосипед як транспорт, стає все більше.

Разом з тим піднімається і проблема недосконалості дорожньої структури в країні, адже населених пунктів, де є спеціально облаштовані  велосипедні доріжки дуже мало, а в сільській місцевості вони практично відсутні.

І в нашому місті – подібні проблеми: відсутність велосипедних доріжок, з тротуару немає з’їздів, погано улаштовані ливнівки та ін.

Зважаючи на важливість та вагомість піднятої проблеми, враховуючи, що у місті діє ГО «ВЕЛОКЛУБ ВЕЛОШОК», яка активно пропагує велосипедний рух серед дітей та молоді міська рада планує працювати над покращенням дорожньої інфраструктури міста та проводити її реконструкцію з урахуванням інтересів  велосипедистів.