ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ ПАМ’ЯТІ СЕРГІЯ ВОЗНЮКА

Дата: 17.02.2020 11:13

16 лютого у місті пройшов традиційний турнір з волейболу, присвячений  пам’яті воїна-інтернаціоналіста Сергія Вознюка. Турнір вже став традиційний,  проводиться щорічно за фінансової підтримки Корецької міської ради.

Команди які прибули на турнір, а це учнівські волейбольні команд (5 – юнаки, 5 – дівчата) навчальних закладів, а саме: ЗШ № 1, ЗШ № 3, НВК «Школа-Ліцей» та сіл Морозівка, Новий Корець, Сторожів (Корецька ДЮСШ) вишикувалися на урочисте відкриття в спортивній залі Корецької ДЮСШ.

Відкрив змагання голова районної спілки ветеранів Афганістану Іван Маркевич, який подякував всім учасникам змагань за участь, побажав гарних змагань та перемоги найкращим.

Також, він делегував побратимів покласти квіти на могили воїнів-афганців корчан С. Вознюка, О Тисельського, О.Ігнатенка.

Міський голова Людмила Дмитрук оголосила хвилину мовчання в пам'ять про хлопців, які загинули в афганській війні і про тих, які сьогодні віддали життя захищаючи територію України на Сході.

Турнір з волейболу проходив за коловою системою на базі ДЮСШ та Корецької ЗШ №3.

Цьогорічним володарем перехідного кубку стала команда дівчат с. Сторожів (Корецька ДЮСШ) та команда юнаків ЗШ № 3,  друге та третє місця спортивного п’єдесталу посіли команди  юнаків –  ІІ місце – НВК «Школа-Ліцей», ІІІ місце – ЗШ № 1;

дівчат – ІІ місце – ЗШ № 3, ІІІ місце – с. Морозівка.

Команди-переможці за І місця були нагороджені грамотами і спортивними м’ячами.

Призери отримали грамоти, шашки і спортивний інвентар (скакалки, спортивні фішки).

Дякуємо за підтримку та участь у волейбольному турнірі педагогічним колективам навчальних закладів та учням-учасникам.

Запрошені воїни-афганці, гості і вболівальники отримали бадьорий настрій і позитив.