ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 18.02.2020 15:51

18 лютого 2020 року  у сесійній залі Корецької міської ради пройшли громадські слухання щодо обговорення детальних планів територій для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. М. Українець, 2 та для будівництва і обслуговування будівель торгівлі по вул. Володимирська, 35 в м. Корець

Із детальними планами територій, які обговорювалися, присутніх ознайомила  ФОП Назаренко Катерина, представник фірми «АрКА», яка є розробником даних документацій.

Після обговорення були прийняті резолюції про схвалення детальних планів та рекомендації затвердити плани територій для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) по вул. М. Українець, 2 та для будівництва і обслуговування будівель торгівлі по вул. Володимирська, 35 в м. Корець сесією Корецької міської ради.