ШЕВЧЕНКІВСЬКА БЕРЕЗНИЦЯ

Дата: 04.03.2020 12:06

На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзаря,  світоча українського народу, талановитого художника, невмирущого генія слова Тараса Григоровича Шевченка.

Все життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала тернисту дорогу служіння рідному народові, сповнену викликів  і сміливої боротьби.

Його творчість – джерело пізнання і натхнення,  це безцінні та мудрі  настанови, залишені нам у спадок.

Нехай  поетів  заповіт бути єдиною дружньою родиною  буде незмінним  орієнтиром та дороговказом на подальшому шляху державотворення і демократизації суспільства, об’єднує  всіх українців, незалежно від їх поглядів і переконань, задля щасливого майбутнього України.

Всі разом,  всією громадою будуймо своє майбутнє  – у взаєморозумінні,  злагоді,  мирі та любові, щоб наші діти  отримали у спадок державу,  яку заповідав нам Великий Кобзар.

Просимо  корчан  долучатись до флешмобу «#ПоручзШевченком», мета якого -  вшанування пам’яті українського генія, популяризація творчості Кобзаря та пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дощок, музейних виставок й експозицій в Україні і в світі.

Для участі у флешмобі необхідно:

– з 02 березня до 10 березня зробити селфі на фоні пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дощок Т.Г. Шевченка, музейних виставок, книжкових виставок в бібліотеках, приурочених Шевченкіані, або, просто, з книгою Великого Кобзаря.

А дехто з корчан вже й долучився до флешмобу!